Posted on March 15, 2018 By Starns With 0 comments

Galaxy S9 Edge, 2018 yılının tümünde çeyrek boyunca resmi olarak hazırlanacak ancak bu, müşterilerin önceki yıllara göre çok daha erken arama yapmasını durdurmayacak. Yüzeyde, 2 telefon son sene fırlayan öncekilere çok benziyor ancak Samsung hepsinin yeni olduğunu iddia ediyor. Şu an için bile, Galaxy S8’in piyasadaki en etkili telefonlar olmaya devam ettiğini inkar etmek yok. Bluetooth Stereo Kulaklıklarını kullanarak, cep telefonlarınızı yanında tutmak istemezsiniz. Müthiş bir konseptti, ancak kullanıcıların kendileri ile birlikte seyahat etmek istedikleri durumlarda bir fare ve klavye taşımak zorunda kaldıkları anlamına geliyor. Kullanıcılar, hareketi tekrar tekrar gözlemlemek için üç eğlenceli döngü türünde basit bir musluktan GIF dosyalarını oluşturabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirler. Samsung Galaxy S9 ve S9 plus, S8 ve S8 artı modeli olarak da bilinir.

samsung galaxy s9 kapakları

samsung galaxy s9 edge

Yeni Edge’in, en yeni HTML mark-up modeli, Bluetooth 5.0 ve daha önce sadece aylar önce başlayabilecek olan Android işletim sisteminin en son sürümüyle uyumlu olabileceğini duyuyoruz. Galaxy S9 kenar özellikleri bir kulaklık aksesuarını destekleyen özel bir şarj krikosu oluşturabilir. Galaxy S9, 5.Eight-inç muazzam AMOLED 18.5: 9 şovunu seçerken, daha büyük varyantı olan Galaxy S9 Plus, karşılaştırılabilir panel teknolojisi ve yan oran sunuyor ancak daha da büyük bir 6.2 inç gösterisi var. Cihazın ekran boyunca entegre edilmiş bir parmak izi tarayıcı da Qualcomm tarafından yakın zamanda piyasaya sürülen birikim üzerine inşa edilebilir. Ancak önceki söylentiler, bir giriş için belirgin bir çentik içeren, sistem gösterişinin altındaki parmak izi sensörüne sahip bir patenti ünlü bir sızıntı etrafında yoğunlaştırdı. Samsung’un alıcıya ve eleştiri önerilerine iyi Galaxy S8’e yakın olmasını ve beğenilen Galaxy S9 koleksiyonunda parmak izi sensörü konumunu değiştirmesini sağladığı gibi görünüyor. 6 yıllık mesleğinde 500’den fazla gadget’ı işledikten sonra, müşteri bilgi birikiminde uzmanlaştığını söylemek güvenlidir (ve o muazzam bir geektir).

Samsung genelde daha sonraki bir tarihteki bilgi birikiminden faydalanan Galaxy S dizisi ile Galaxy Be farkında olan aralıktaki ana geliştirmelerini saklı tutar. Ekranda yepyeni bir duvar kağıdı var ve bu da tarihin bir notunu oluşturmanın değeri. Samsung için bir diğer kaygı Galaxy S9 Plus’ın esasen gizlenmiş bir Galaxy Word 9 makinesi olmasıdır. Galaxy S amiral gemisi, son bir yıl içinde bir tasarım revizyonu almaya başladığında, Samsung’un iç özellikleri tamamen merkezlenmiş bir iyileştirme ile daha sessiz kalması bekleniyor. Ticaret ve Tasarruf, bir Galaxy S7 veya başka bir OEM’den önceki iki yıllık amiral gemisi ile daha az alacak şekilde katmanlar oluşturur. Ek olarak, X20 modem, fazladan LTE bant kombinasyonlarını desteklemekte ve böylece, bölgenizdeki taşıyıcıların bu tür hızları dağıtma şansını artıracaktır. Bugünün kameraları resim çekmekten daha fazlasını sunuyor – bağlantı kurmak ve iletişim kurmak için. Boşluk, yine de, orta menzilli oyuncular, dijital kamera dedektörünün altındaki bu sıvanmış odaları kendi alanlarından biraz daha sahip olacaklar; bu da muhtemelen çok ergonomik ekstra bir alan olacak. Yine de, Mobile Fun’ın samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak‘un örneklerini ve yeteneklerini gösteren çevrimiçi bir video sunabilmesi alışılmadık bir durum.

Bununla birlikte, belirsiz olan şey, 18: 9 boyut oranını uçtan uca Sonsuzluk Göstergesi olarak koruyıp koruyamayacağımızdır. Samsung, yeni Galaxy S9 akıllı telefonlarını resmi hale getirecekleri yerin yirmi beşinci günü yaptığı Hücresel Dünya Kongresi basın toplantısını düzenliyor. Samsung ve LG, ABD’deki en yüksek akıllı telefon markalarından ikisidir ve her firmanın donanımları harika olmasına rağmen, çoğu zaman kullanmayı ayrıcalıklı kılmak için oldukça az kuruş ödemelisiniz. Eylül 2017 sonundaki bir Sammobile raporuna göre, Samsung iki Samsung Galaxy S9 modelinin belleniminde zaten büyümeye başlamıştır. Her iki yeni model de geçen yılın amiral gemilerine göre daha kısa ve dar, ve her ikisi de yarım milimetre daha kalın. Özellikle, cihazın ön panelinde hakim olan tamamen çerçeveli olmayan Bütünlük ekranı ile ahizenin tasarımının muhtemelen daha da güncel olacağına inanılıyor.

galaxy s9 plus kılıf ‘dan nasıl ve nereden yararlanılacağıyla ilgili sorularınız varsa, bizi arayabilirsiniz web sitesinde.

Leave a comment