Posted on March 15, 2018 By Gourgaud With 0 comments

Galaxy S9 Galaxy S9’un aksine söylentiler ve sızıntılara inanılsaydı gövde üzerinde tek bir kamera ile varacak, ancak her iki telefon da şüphesiz iki SoC varyantında elde edilecek. Xperia XZ2, tek bir Motion Eye arka dijital kamera yapılandırmasıyla sadık ve bagaj kamerasının özellikleri, Xperia XZ Superior ve Xperia XZ1 ile özdeş. Ayrıca, yeni ahizenin sürümleri, faktör oranının desteklediği Infinity Ekran panellerine ve daha iyi bir iris tarayıcıya sahip oldukları yönünde söylentiler dolaşıyor. Üç kenarlıklı bir Sonsuzluk ekranı var. Her iki ekran HDR makalelerini gösterebilir ancak Sony, XZ2’nin tüm makaleleri HDR’ye yakın menzillere yükseltebileceğini ve daha canlı ve doyurucu bir deneyim yaşayacağına söz verir. Bazı incelemelerde, ABD ve Çin’de bir Qualcomm Snapdragon 845 SoC, bazı diğer uluslararası pazarlarda (Hindistan da dahil olmak üzere) bir Samsung Exynos 9810 SoC ile güçlendirilebileceğini duyuruyoruz.

Bir şey kesin, Samsung, her cihazın spot ışığında kendi zamanını aldığından emin olmak için sürüm takvimine uzun süre bakmak için sahip olacakları Galaxy X cihazını tanıtıyor. Şeffaf geri yine hızlı bir şekilde çizilmiş olur. Samsung Galaxy S9 Fiyatı, Yayın Tarihi, Fonksiyonlar ve Diğer Dedikodular ile ilgili toplam makale fırsatı kaçırmayın. Gerçeğin yanı sıra, gelişmiş güvenlik fonksiyonları ve çok daha iyi oran bekliyoruz. Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus’ın özelliklerine ve en üst düzey özelliklerine bir göz atın. W2018’e benzer şekilde, S9’daki arka dijital kamera (veya S9 Plus’daki ana arka dijital kamera) hedeflediğiniz şansa göre f / 1.5 ve f / 2.4 açıklıkları arasında geçiş yapma seçeneğine sahip olmalıdır. Şimdi, cihaza yön veren cihazın montajında ​​yanlış olanı isteyebilirsiniz? Gerçekten de bu sadece daha iyi gözükmemekle birlikte kullanıldığında, telefonun kilidini açmanın daha kolay bir yol olduğunu ve gövde kamerasının merceklerini yol boyunca bulaştırmamasını sağlıyoruz (standart bir şikayet geçen yıl).

Parmak izi tarayıcısının taşınması gibi basit değişikliklerle ve S8’den neredeyse aynı görünüyor ve gerçekten de aynı şekilde hissediyor ve biraz daha küçük boyutlu çerçeveler. Kapalı düğmeler güvende hissetmez. ET News, Samsung’un, çok daha fazla element katmanını sıkıştırmak için kullanılan gümrük baskı altındaki PCB teknolojilerinin kullanıldığı yeni bir tür anakartın veya pil gücü için fazladan alan kullanımını rahatlatacağını belgeledi. Akıllı telefon sağlayıcısı Synaptics, “en iyi beş OEM” ile yeni Clear ID ekran parmak izi teknolojilerinde toplu üretim başlattığını açıkladı. Bu, S9’a bağlı olduğunu ima edebilir. Şüphesiz, standart ve mini değişkenlerde de benzer bir şey görülür. Tam olarak Galaxy S9’un neye benzeyeceği, herkesin talep ettiği görünen önemli bir sorgulardır. Samsung Galaxy S9, Ocak ayının başında CES’de görünebilir. Galaxy S9’u ele geçirip girmeyeceksin yoksa gerçekten mi çitin üzerinde olabilirsin.

İlginç bir şekilde, samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak‘un sunduğu “otomatik slo-mo” özelliği, yine de çerçevedeki hareketi anında algılar ve hareketli nesnenin yavaş hareketli bir görüntüsünü çerçeve içine kaydeder. Bu, fotoğraf makinesini bir dikdörtgen şeklinde resmedilen resmin belirli bir alanında “hareketi algılama” a getirerek işlev görür. Sizi hemen tanıyan dijital fotoğraf makinesi. Samsung Galaxy S9 muhtemelen satın almaya değer. Bu, Galaxy S9’un mor renkte olabileceğini göstermektedir. Sözü edilen görüntü sızıntılarının, Samsung’un aksesuar üreticisi olan Ghostek’ten geldiği düşünülüyor. S9 ve S9 Plus, 5.8 ve 6.2 inç çalmaya başladı. web sitesi ve ortak samsung galaxy s9 kılıf mağazalarında ön sipariş için sırasıyla (2 Mart) piyasaya çıktı. Samsung, MWC 2016’da Galaxy S7’yi piyasaya sürdü. Yine de, samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak Galaxy S8’in başlaması için 29 Mart’ı ayarladılar. Hemen fark edeceğiniz şey, yerine geçmek için hazırlandıkları Galaxy S8 ve S8 Plus cihazlarına neredeyse benzeyen Galaxy S9 ikilisi görüntüsü olabilir. Galaxy S9’un söylenti döneminin tamamında olduğu gibi, Blass’ın yeni incelemesi, halihazırda uzunca bir süre yüzmeye başlamış olan bilgileri yineler.

Leave a comment