Posted on March 15, 2018 By Moriarty With 0 comments

Samsung, DeX Pad için uygulamaları optimize etmek için bir dizi farklı uygulama geliştiricisinin çalışmakta olduğunu ve herhangi bir geliştiricinin SDK kullanarak DeX’i kodlayabileceğini söylüyor. Samsung, S9 ile aynı işlevi duyuruyor ancak şu anki emojileri kullanmaya nazaran kendinize ait bir avatar oluşturup bunun yerine canlandırmanıza izin verebilirsiniz. Apple, potansiyel müşterilerin çıkarılabilir SD bellekli iPhone’un dahili saklama alanını genişletmesine kesinlikle izin vermiyor. Avrupa’da bulunuyorsanız, Exynos 9810’u alacaksınız, oysa ABD Snapdragon 845’i alacak. Bu yeni cipslerdeki iyileştirmeler arasında daha hızlı indirme hızı, üstün CPU ve GPU performansı ve daha iyi verimlilik var. Galaxy S9’un en önemli geliştirmeleri dijital fotoğraf makinesi ile ilgilidir. Ancak internette seyir ve grafik verimliliği özelliklerine sahip olan daha büyük bir görünümü olan siteler, S9 ile seyreden internette yüzde 20 ila kırk iyileşme görerek çok etkilendiler.

samsung galaxy s9 mini

Telefonlar için bazı üçüncü taraf koşullarını gördük ve şu anda resmi Samsung fotoğrafına sahibiz olanlar. Samsung evreni S9 (2018) büyük için iyi. Her modelin aşırı değeri sizden bazılarını korkutabilir, ancak Samsung genellikle kaliteli bir ürün gönderiyor; böylece rahatlama, paranızın boşa gitmeyeceğini garantiliyor. Başlangıçta ABD geri kalanı daha sonra olacak. Ayrıca, pil bölümünde hafif bir darbe göreceğiz ve yaklaşık 3700mAh ila 4000mAh arasında bir yerde olacağını tahmin edeceğiz, ancak Samsung, pozitif olan 4000mAh işaretini geçmeyecektir. IP68 sıralaması, goril cam ekran ve sırt, beklediğimiz tüm en yüksek sensörlerle birlikte geri dönecek, ancak yükseltmeleri de görebilirsiniz. 9 Yuvarlak köşeleri hesaba katmadan tam dikdörtgen olarak çapraz olarak ölçülür. – Evan Blass (@evleaks) 8 Şubat 2018 Gördüğünüz gibi USB-C konektörü, telefonunuzu takmanız gereken yer, iki USB portu ve bir HDMI portu var. Ve eminim, kulaklık girişi yine – uzaklaşmadığı için değil.

CAD 1, yüz on beş. Bu yüzden dünyanın en azından bazı unsurlarında marka yeni telefonlar için zammı değerinde artış panned dışarı değil. Samsung, zaten burada denemek mümkün olacak kısa filmler ile üç seçeneği de alay ediyor. 12MP birincil kamera. Diğer özellikler arasında parlak Gradual-mo modu, Twin Pixel teknolojisi ve yeni Tremess Pace teknolojisi yer alıyor. DisplayMate, Galaxy S9’a görüntü bilgi birikimi açısından aynı şerefini verdi. Suya dayanıklı muhtemelen Samsung Galaxy S9 olabilirmi? Her bir Galaxy S koleksiyon yakışıklı göz önüne alındığında, son daha pahalı, samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak Galaxy S9 değerinde çok iyi olabilir ama değişken için. Samsung Galaxy S9 / S9 Plus hakkında ne düşünüyorsunuz? Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Başlatma Tarihi, Özellikleri ve Fiyatı: Samsung Galaxy S koleksiyonu, Samsung Electronics tarafından üretilen Galaxy koleksiyonunun muazzam hassas cihazlarını ifade eder. Referans olarak Sammobile, Samsung mobil sızıntıları için oldukça doğru bir rapora sahip uzman bir Samsung blogudur.

Samsung, kısa bir süre sensörden gelen veriyi okuyup depolayabilen üçüncü bir katman, 512MB DRAM ekledi – yonga setinden çok daha hızlı. Avustralya’da kullanılmak üzere verilen bilgiler ve hesabınızdaki uygun bilgi paylaşımı servisleriyle paylaşılıyor. Samsung’un Asya-sadece son 12 aydaki W2018 gibi, kamera düşük nazik çekim veya makro fotoğraf çekimi için f / 1.5 diyaframa binebilir, ancak ayrıca daha fazla nesnenin odağa odaklandığından emin olmak için f / 2.Four diyafram kullanın. Geniş açıkken, kamera loş ışıklı ortamlarda hızlı f / 1.5 diyafram ile ekstra ışık toplar. Görünüşte Galaxy S9’un perakende kutusunu gösteren sızdırılmış bir görüntü, stereo ses sistemi ve değişken diyaframı olan bir dijital kamera da dahil olmak üzere çeşitli potansiyel özellikler ortaya koydu. Kasım ayı değerlendirmeleri, Samsung’un üç yeni S9 ünitesini 5 inç Galaxy S9 Mini ile birlikte tanıtacağını iddia ediyor. Kişiselleştirilmiş Samsung S9 çantasını tasarlama şansını sunuyoruz. Düşük profilli tasarım, damlalara karşı aşırı etkili koruma sağlar ve Samsung akıllı telefonunuzu hareket halindeyken harcamaya benzeyen şık bir 2,070mAh batarya ile donatılmıştır. Samsung Galaxy S9 Alcantara Cover, akıllı telefonunuzda benzersiz ve şık koruma sağlar. Şirketin işlemci üzerinde eşsiz olması bekleniyor ve onunla bir akıllı telefon başlatmak için birincil üretim olacaktır.

samsung s9 plus kılıf ile ilgili yer ve nasıl kullanılacağıyla ilgili sorularınız varsa, bizi şu adresten arayabilirsiniz: internet sayfası.

Leave a comment